ÜYE GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

Beni hatırla
Parolamı unuttum?
Hesabınız yok mu? Bir tane oluştur
KİMLER ONLİNE

   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir
   misafir

Ziyaretçi İstatistiklerimiz

   

Tekil

Çoğul

Bugün : 2517 2518
Bu ay : 322367 367771
Bu sene : 2835917 3347409
Toplam : 18385592 21716957
Ortalama : 4684 5533
Sayaç başlama tarihi
1 Ocak 2010
 
IP : 3.92.74.105

 

 

 

 

 

SİTE HARİTASI

SİTEMİZDE ŞİİR EKLEMEK İSTİYORSANIZ

Yeni üye kaydı yaparken standart üyeliği değil şair i seçmelisiniz,daha önce standart üye olmuş iseniz bilgilerim kısmından girerek üyelik durumunuzu değiştirebilirsiniz. Sitemize eklenen her şiir,nesir,öykünün altında şairin,yazarın adı soyadı açıkça belirtilmek zorundadır,belirtilmemiş şiirler,nesirler, öyküler onaydan geçmeyecektir.

HAYALDENİZİ ŞAİRLERİMİZ-HAYALDENİZİ ÜYELERİMİZ

Kullanıcı Adının yanındaki kırmızı oklarla şairleri alfabetik olarak sıralayabilirsiniz, İşlemler bölümünden kişiye mesaj yollayabilir,engelliler listesine ya da arkadaş listesine alabilirsiniz. Kayıt Tarihi yanındaki yukarı aşağı kırmızı oklardan tarih sırasına göre sıralama yapabilirsiniz. Kullanıcı üyenin üzerine tıklatıldığında üyelik bilgilerine ulaşabilir ve varsa üyenin şiirlerine ulaşabilir,başka şairlerin şiirlerine yaptığı yorumları okuyabilir,kişiye mesaj gönderebilir,engelleyebilir ve ysaklılar listesine alabilirsiniz.

ŞİİRLER VE NESİRLER

Arama motorundan şiirin içinden bir sözcük,şiir adı ,şair adı,kayıt tarihini yazarak şiir araması yapabilirsiniz. Şiir Adı,ekleyen,kayıt Tarihinin yanındaki yukarı aşağı oklarla Alfabetik sıraya göre,kayıt tarihine ayarlamaları yapabilirsiniz. Star bölümünden şiirinizin durumunu görebilirsiniz favori listesine alımına göre yıldızlandırıldığı bölümdür. Şiirin adını tıklayabilir ve şiiri okuyarak şiire yorum ekleyebilir,şiire yazılan yorumları görebilir,şaire mesaj gönderebilir,arkadaşınıza e-maille e-kart gönderebilirsiniz. Şairin adını tıklayarak bilgilerine ,şiirlerine ,yaptığı yorumlara ulaşabilir, mesaj yollayabilir,engelliler ya da arkadaş listesine ekleyebilirsiniz. Şiir Adı yazan bölümün hemen sol yanındaki işaretleme kutucuğunu işaretlerseniz bütün listelenmiş şiirleri seçmiş olursunuz ve en alttaki favorim listesine ekle butonunu tıklayarak favori listesine seçtiğiniz şiirleri ekleyebilirsiniz Tek tek seçmek için ise şiir adlarındaki işaret kutularını seçerek favori listeme ekle butonuna tıklayabilir listenize ekleyebilirsiniz.

ÖYKÜLER

şiirler nesirler bölümünde kullanılan işlevler bu bölüm içinde geçerlidir.

ŞAİRLERİN KİTAP TANITIMI

Site şairlerimizin kitaplarının tanıtımının yapıldığı ,kitap hakkındaki görüşlerinizin yazılabileceği,kitap siparişi verilebilecek bölümdür. Bu bölümden faydalınabilmesi için şairlerimizin Site yetkililerine müracaat etmesi gerekmektedir.

GÜNÜN ŞİİRİ

Her gün bir şairimizin şiirinin yayınlandığı bölümdür,şairin şiirini okuyup yorum ekleyebilir,favori listesine alabilir,şaire mesaj gönderebilir,arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

MESAJ PANOSU

Site Üyelerinin genel mesaj olarak diğer üyelerle paylaşmak istediği konuyu paylaşabilecekleri bölümdür.

MESAJLARIM

Gelen ,Giden mesajlarınızın yer aldığı biriktiğinde silebileceğiniz,arkadaş listesindekileri,engellilerinizi görebileceğiniz yeni mesaj yollayabileceğiniz, dilediğinizde arkadaş listesine ya da engelliler listesine eklediğiniz kişiyi listeden çıkarabileceğiniz bölümdür.

ÜYELİK BİLGİLERİM

Üyelik bilgilerinizi güncelleyip değiştirebileceğiniz bölümdür,doğum tarihinizi gün,ay ve yıl olarak tam yazılması gerekmektedir.Sitemizde üyelerimizin doğum günü kutlaması yapıldığından bu hususta gereken özen ve önemi göstermelidir üyelerimiz,

ŞİİR/NESİR EKLE

Şiirinize arka fon müzik seçebilirsiniz ,Şiir Başlığı yazıldıktan sonra boş alana şiirinizi yazdıktan sonra Şair adı ve soyadı yazılıp Onay kodu numaranızı Onay kodu doğrulama bölümüne yazdıktan sonra gönder butonuyla editör onayına gönderilip siteye kaydedileceği bölümdür.

ÖYKÜ EKLE

Öykü Başlığı yazıldıktan sonra boş alana öykünüzü yazıp,yazarın adı ve soyadı yazıldıktan sonra onay kodu numarasını onay kodu doğrulama bölümüne yazılıp gönder butonu tıklanarak editör onayına gönderilecektir.

RESİMLİ ŞİİR EKLE

Henüz yapım aşamasındadır

MP3 ŞİİR EKLE

Henüzyapım aşamasındadır

FAvoRİ LİSTEM

Sitede kayıtlı olan şiirlerden favori listenize aldıklarınız yer alıyor. Dilerseniz şiir adı yanındaki işaretleme kutusunu işaretleyerek aşağıdaki Favorilerimden çıkar butonuna tıklayarak şiiri listenizden çıkartabilmeniz mümkündür,sizin listenize aldığınız şiiri kaç kişinin favori listesine aldığını şiirin durumunu görebilmeniz mümkündür.

YAPTIĞIM YORUMLAR

Bu bölümde şairlerin şiirlerine yapmış olduğunuz yorumlar yer almaktadır,buradan yaptığınız yorumları tarih ve saate göre yorumlarınızı görebilmeniz için çalışmalarımız yürütülmektedir,henüz tamamlanmamış haliyle bile buradan yaptığınız yorumları görebilir,üzerinde değişiklik yapabilir ya da yorumunuzu silebilirsiniz,yaptığınız şiir,şairin adı,yorum tarihi mevcuttur. Ayrıca Öykülere yapmış olduğunuz yorumlarınızı da buradan takip edebilirsiniz.

İSTATİSTİKLERİM

Şiirleriniz,Öyküleriniz,Resimli Şiirleriniz,Mp3 Şiirleriniz, kişisel bölüm ve sitede en aktif olan üyemizin adı yer almaktadır. Sitede toplam kaç adet şiiriniz,resimli şiiriniz,mps şiiriniz,öykünüz var ise buradan hem toplam rakamı görebilir hem de ayrıntılı listeleyebilirsiniz. Ayrıca Onay bekleyen şiir,öykü,resimli şiir,mp3 şiir adetinizi,yaptığınız toplam yorum adedi,şiirlerinize yapılan toplam yorum adeti,Favori listenize toplam kaç adet şiir,öykü,resimli şiir,mp3 şiir eklediğinizi,diğer üyeler tarafından toplan kaç adet kişinin favori listesine alındığınız ve toplam Hitinizi görebilir,kişisel bilgilerinizde siteye en son giriş tarihiniz ,toplam giriş sayınız,sitemizdeki en aktif üyelerimizin ismi yer almaktadır.

FAVORİ LİSTESİ RAPORU

Favori listesine kimin tarafından hangi şiiriniz listesine alınmışsa en son tarihten geriye doğru listelenebilir,sizi listesine alan kişinin üzeri tıklanınca bilgilerine ulaşabilir ya da şiirinizi görüntüleyebilirsiniz. Son 24 saat içinde şiirlerinizi listesine alan kişileri görüntüler Üyelerin toplam kaç şiirinizi listesine aldığını gösterir,burada da liste henüz düzenlenmemiştir,en çok listsine alandan en aza doğru listelenecektir. Şiirlere göre favori listesine alınma,alfabetik sıraya göre şiirlerinizin listeye alınma toplam adeti gösterir.

YAPILAN YORUMLAR RAPORU

En son tarihten geriye doğru hangi şiirinize hangi tarihte kimin tarafından yorum yapıldığını listeler,üye üzerine tıklatılınca kişinin bilgilerine ulaşılır Şiirin üzeri tıklatılınca şiirinizi okuyabilirsiniz

İLETİŞİM

Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi veya yöneticilerimize iletmek istediğiniz her türlü sorunuzu ve sorununuzu iletebileceğiniz kısım.

GEREKLİ LİNKLER

-Gazeteler -TC.Kimlik No -Vergi No -Telefon Rehberi -Güncel Sözlük (TDK.GÜNCEL SÖZCÜK) -Güncel İmla Klavuzu (TDK GÜNCEL İMLA KLAVUZU) -İl İl Hava DurumuKeyif Veren Buluşma Noktası Hayaldenizi Com'da Paylaşmanın Keyfini yaşamanız dileğiyle.